51

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

A tak první příspěvek. Zdravím všechny. Mně je 26 a první auto mi má přijít dneska odpoledne. Fórum jsem pročítal už před rokem a chtěl si auto koupit, pak ale přišla možnost, jak splnit partnerce sen, tak jsem stavěl menší stáj(spíš přístřešek pro max 2 koně) a kupovali jsme koně. Na auto nezbylo.

Vrátil jsem se k pročítání fóra asi před 2 měsíci a nasával informace. V sobotu jsem našel inzerát na ojetinu za super cenu, tak jsem do toho praštil. Budu mít e-revo vxl brushless.

Nerozumím elektronice, ale tohle beru i jako možnost, jak se spoustu věcí naučit. Auta mě fascinovala už od mala. Na velké závodní nemám a s 55kW fiatem si toho moc neužiju.

Slash 4x4 VXL, pokukuju po Summitovi, byvalo babyrevo

52

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Vítej mezi námi a určitě ty svoje kobylky Revíkem pěkně proženeš.

hmm Traxxas Stampede  hmm Losi Mini 8ight 1/14 4WD hmm Himoto MegaE8MTL Monster Truck hmm  Axial SCX10 II Jeep Cherokee hmm Savage XS Flux VGJR hmm Exceed RC Mad Torque 8x8 Crawler hmm
                                                        http://jackie49.rajce.idnes.cz/

53

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Abych taky prispel do prumeru. Je mi 32 a jezdim uz neco pres 5 let.

Puvodne jsem chtel postavit autonomni letadlo, ale na testovani elektroniky a dalkoveho ovladani jsem si poridil auto (Himoto monster), auta totiz pri chybe nepadaji wink. Chvili jsem to himoto ovladal pres WiFi dotykovym telefonem. Pak mi ale nestacil vykon, tak jsem presel na Slashe 4x4 a zustal jsem u RC aut. Jednou ho ale predelam na autonomni verzi (az bude cas).

Alladdin
Slash 4x4 Ultimate, CC Sidewinder SCT

54

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Me je 33let a rc modelum aut se venuji 10let. Jinak rekreacne jsem mel moznost si zaletat nekolikrat s letadlama, kvadropterou ale auta me bavi asi nejvice:)

Turnigy Desert Buggy Brushless 2WD 1:10
Himoto Monster EMXT 1 4x4 RTR 1:10 (verze 2014)

55

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

20let,  taky mně stvě že řikaj že si hraju pak to dotičnemu pučim a sotva se zatoči bez toho aby to nabořil už to nejsou hračky z tesca už to jede jinak

Naposledy upravil: michyy02 (17. 02. 2014 09:23:59)

HPI blitz Novak Havoc pro SC balistic 6.5z,Team Losi 8ight Truggy Argus a5 3.5cc
Sanwa MT4 FHSS4

56

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Prvn RC model jsem mel na vysoke , cirka v 21 , spolecne s kamaradem (tamiya stadium thunder). Pak dlouha pauza a dnes diky kolegovi odsud http://www.rcauta.net/forum/user36403.html predcasny darek k 34. narozkam smile

Naposledy upravil: Lukidol (26. 02. 2014 14:13:48)

57

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

zdravim je 28 a mladasovi jsme koupili k vanocum jamara tiger tak jse mu o to tet staram jinak litam s erama 5let a je fakt ze jse mi to zacalo libit takze tet vybiram auticko pro sebe savage flux nebo thunder tiger E-MTA jinak to nevidim jinak jse mi taky smejou ze jsem hracicka jak malej kluk ale kdo si hraje nezlobí smile

58

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Vlákno aktuální a čekáme na další přiznání ........... 

Tak kolik vám je a jak dlouho modelaříte ?

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

59

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

A já vám ten průměr zase hezky stáhnu dolů, jelikož je mi 15. Vzhledem k tomu, že mám ale drifťáka tak chodím na skatepark, kde jsou podobné věkové úrovně nebo mladší, čímž se mi jaksi vyřeší to smání - starší jsou v pohodě, mladší jezdí na koloběžkách a vědí, že to jejich hobby je taky celkem dětské big_smile Jezdím kolik, tak 4 měsíce? Děda je modelář, ty produkty co na konci vyšly se mi sice líbily, ale jen stojí na poličce. Hádám, že to je vlastně ten důvod, proč jsem šel do onroadu - kastle není spotřební materiál a můžu si s ní vyhrát.

Naposledy upravil: ExZoT4EvEr (01. 09. 2014 12:46:21)

Tamiya TA-05
Ezrun 9T
Ezrun 60A V2.0

60

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Tak po přečtění tohoto vlákna se cítím trochu líp a už mi není blbé jít po ulici se Stampíkem sám, bez mého 2,5 ročního synka (jako, že to auto je vlastně jeho a ne moje lol )
Mám doma ještě nějaké letadlo, kvadkopteru Phantom. Měl jsem i vrtulník, ale ten jsem nedávno prodal, protože mě auta chytla a jsou potřeba peníze na díly. Jezdím asi měsíc a doufám, že mi to vydrží. Jen ten volný čas, moc ho teda není...
Jo, a je mi 36.

Bylo: HPI Bullet MT flux, Traxxas Stampede VXL, HPI Firestorm 10T flux, Thunder Tiger E-MTA
Je: Traxxas Summit

61

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Mě je 37 a mám onroad i offroad (podle tlumičů) podvozek LRP S10 TC (kastle Subaru 1998). Potom mám HPI Blitz. Jezdím asi rok a půl a jenom hobby.

62

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Mám 42 a blbnu asi dva roky yikes

Jeep JT special Trial, Axial F-150 trial,
Axial scx10 Toyota Hilux
http://standa35.rajce.idnes.cz/

63

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Tu jsem jako další do kategorie mlaďasů big_smile 18 let. Vsadím se že jako malý kluk by si chtěl hrát každý, ale trvá než na to člověk má  big_smile

64

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Ahoj všem je to právě 2 dny co jsem oslavil --41-- a autí se věnuji 3 Roky ale mezi modeláři vyrůstám od narození jelikož můj tatí je letecký mdelář

Je ECX TORMENT:Team C EVO 2
Hormann HT 2 TK 09
GRAUPNER X8N HOTT 2.4 Ghz

65

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Noooo,za necely mesiac sa mozno dozijem 50ky.K heline som si v lete doprial e revo s mambou,doplnene s uzavierkami a redukciami,takze erevosummit.

66

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Je mi 42 a do RC aut dělám 8 let.

67

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Zdarec tak se taky připojim ... Já 32 a jsem u rc modelu od Dubna 2014  smile

Traxxas Summit 1/8 (150A/1700kv)   Arrma Kraton 1/8 6BLX (180A/2050kv)   
FG Marder 2WD (28ccm...2.4 Ghz)     Flysky Gt3c-8ch    http://funadzy.rajce.idnes.cz/

68

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Já 32 a vrtám se v tom asi 7 let.

E-Savage, TL-01b, SCX10, TRF416WE, Losi XXX-T

69

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Tak jo snížím vám tady věkovej průměr big_smile, ještě letos mi bude 19 a RC modelům se věnují cca rok smile

70

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Tak jo , mě je 45 , rozum tak na 5 a rano když vstávám tak asi 120 a blbnu s autičkama asi 5 let , na motocross už sem neměl ruce.  lol

71

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Ja mám svoj vek (resp.rok narodenia) zakódovaný v nicku :-), takže momentálne 43.

Inak, začal som pred pár rokmi s lietadlami, vystriedal som ich asi 10, dokonca som si aj nejaké postavil (z EPP, konštrukčné zo stavebnice, atď.). Ale postupne som ich z priestorových dovodov predával a teraz už som sa zbavil všetkých a pomaly vyberám auto. Povedal som si, že je čas skúsiť niečo iné, zatiaľ tu len študujem, vybraté nemám nič.

Truggy od TeamC - Torch E TR8Te
Moj RC web: www.mojefotogalerie.com/rc

72

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

no ,já už mám svůj věk taky a jak říká můj dobrý kamarád ,už pomalu sjíždím šestý gumy big_smile ,tedy 56 let .S auty začínám ,proto berte ohledy na moji sklerozu a začátečnicke dotazy .....  dělal jsem heli a přešel jsem k letadlům ,přes zimu  moc nelétám tak si doma ničím seřizováním:D E-maxxe ,E- revo 1/16 a malé rally taky 16...

73

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Nazdar mláďata :-) ...45... Je to super, že jezdí všechny věkový generace. Konečně jsem se také přidal a každý den, kdy si vyrazím zajezdit lituju, že jsem toto neobjevil mnohem dříve.

TLR 22 SCT 2.0 + TLR 22 4.0 2WD + LCRacing sand buggy 1:14 + LCRacing EMB-1 + TeamC 2WD buggy Jekkyl 1:10 + onroad Basher BSR BT-4 1/10 4WD 1:10 + LRP Blast TC rallye => bývalo Himoto Zenit MT model 2014 2,4GHz 1:10, SWORKZ S104 EK1, TeamC TS2 Team Edition 2WD 1:10 short, Serpent Cobra 1:8 Buggy, HSP Troian 1:16

74

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Momentálně 14 tongue tongue a ještě žádné rc auto nemám, chtěl bych brzo začít smile

75

Re: Kolik je Vám let, aneb věkový průměr zdejších řidičů RC modelů!

Tak já jsem z vás nejmladší je mi 14 a s rc pracuju 3 roky