1

Téma: Praha - Palmovka, nová dráha!

Našel jsem dnes super "dráhu" a náhradu za zarostlé a nepoužitelné Stodůlky, je to kousek od Palmovky, resp. Sokolovské ulice, souřadnice 50.099109, 14.460042

Nejspíš je to primárně pro BMX kola, ale nikdo tam prakticky nejezdí, místo je minimálně zarostlé a s trochou snahy by se z toho dalo udělat i několik RC drah najednou! Zatím jsem nezjistil majitele, nejspíš to bude města, ale na normální poježdění je to úplně super, skokánky menší, větší, crossové přejezdy, klopené zatáčky, atp.

Stopro zajděte, bude fajn, když se nás tam sejde víc, domlouvejte se tedy zde!

Později sem vám dám pár fotek.

Ježdění zdar!

Naposledy upravil: Terr (25. 08. 2015 20:25:03)

2

Re: Praha - Palmovka, nová dráha!

Slíbené fotky: http://terrancze.rajce.idnes.cz/RC_draha_Invalidovna

Je to spíše Invalidovna než Palmovka, cca 300m pěšky ze stanice metra Invalidovna. V reálu je dráha mnohem lepší, než na fotkách, tam se kvůli rozloze nedá na jedné fotce zabrat komplet celá plocha.
Pro auta 1/10 velikosti Slash je to naprosto ideální.

3

Re: Praha - Palmovka, nová dráha!

Prej "našel jsem"... big_smile big_smile big_smile sad

4

Re: Praha - Palmovka, nová dráha!

A co jiného asi, vynalezl, nebo postavil? Dávám vědět ostatním, pokud jsou z okolí a mají zájem, ať se tam zastaví a zajezdí.


Jinak podle katastru je to ve správě Prahy 8.

5

Re: Praha - Palmovka, nová dráha!

No co, Ameriku taky "objevil" Kolumbus a přitom už něčí byla. Všechno moje!!! tongue

6

Re: Praha - Palmovka, nová dráha!

Podle fotek trochu kamenitá a zarostlá, ale jezdit by se tam asi fakt dalo. Je čas vyrazit někam mimo trať :-)

TLR 22 SCT 2.0 + TLR 22 4.0 2WD + LCRacing sand buggy 1:14 + LCRacing EMB-1 + TeamC 2WD buggy Jekkyl 1:10 + onroad Basher BSR BT-4 1/10 4WD 1:10 + LRP Blast TC rallye => bývalo Himoto Zenit MT model 2014 2,4GHz 1:10, SWORKZ S104 EK1, TeamC TS2 Team Edition 2WD 1:10 short, Serpent Cobra 1:8 Buggy, HSP Troian 1:16

7

Re: Praha - Palmovka, nová dráha!

Fotky fakt nevypadají nic extra, taky jsem byl skeptickej, ale na bashing je to místo naprosto skvělý smile a ne vše jsem vyfotil.

8

Re: Praha - Palmovka, nová dráha!

Vezmu shortíka a zajedu se tam někdy podívat.

TLR 22 SCT 2.0 + TLR 22 4.0 2WD + LCRacing sand buggy 1:14 + LCRacing EMB-1 + TeamC 2WD buggy Jekkyl 1:10 + onroad Basher BSR BT-4 1/10 4WD 1:10 + LRP Blast TC rallye => bývalo Himoto Zenit MT model 2014 2,4GHz 1:10, SWORKZ S104 EK1, TeamC TS2 Team Edition 2WD 1:10 short, Serpent Cobra 1:8 Buggy, HSP Troian 1:16

9

Re: Praha - Palmovka, nová dráha!

díky za tip, vypadá to zajímavě!

Arrma Kraton 6S; Turnigy Reaktor 250W; (dříve HPI Savage Flux HP, TRX Stampede VXL)

10

Re: Praha - Palmovka, nová dráha!

Diky Za typ smile sem zvedavej jaky to tam bude smile

Arrma Kraton 6S 1:8, Arrma Typhon 6s 1:8, DEX8T-Mamba Monster X/1515 2200kv/SAVÖX-SB-2282SG

11

Re: Praha - Palmovka, nová dráha!

Mluvil jsem s chlapíkem, co to tam postavil (starší kluk, co jezdí na BMX) a nemá vůbec problém s tím, když tam někdo bude jezdit s RC, nebo to dokonce udržovat (např. aby to nezarůstalo).

12

Re: Praha - Palmovka, nová dráha!

Tak dneska jsem byl na draze a jezdil jsem poni s Arrma Kraton a musim rict ze pro tyhle typi aut 1:8monster truck to neni uplne idealni, tech skoku je tam az moc narezanych u sebe a to auto je prsote velky big_smile.
Pro Buggy 1:8 jeste by to mozna slo ale asi idealne 1:10, ale boliz je obrovska plocha kde se muzete vyblnut s jakymkoliv RC:)
Kazdopadne uzivetly "Terr" jeste jendou diky za typ smile

Arrma Kraton 6S 1:8, Arrma Typhon 6s 1:8, DEX8T-Mamba Monster X/1515 2200kv/SAVÖX-SB-2282SG

13

Re: Praha - Palmovka, nová dráha!

nepudete tamn ekdo jezdit v nejblizsi dobe?

14

Re: Praha - Palmovka, nová dráha!

Já jo, když bude pěkně a ne moc zima.

15

Re: Praha - Palmovka, nová dráha!

Byl jsem tam teď 2x a není to špatné místo. Samotná BMX dráha není sice pro RC auta moc vhodná (jak už je zde zmiňováno).. jeden skok za druhým, ale chvíli se tam zajezdit dá. Spíš mne zaujalo to okolí.. pár desítek metrů od dráhy je hodně asfalto-betonovo-hliněno-štěrkových ploch, které na sebe různě navazují.. občas je mezi nima nějaký keř, nerovnost apod. Při troše fantazie se v těchto místech dá vymyslet dráha (okruh) a ve 2 lidech a víc "zazávodit" Určitě tedy doporučuju se nezaměřit jen na samotnou BMX dráhu, ale projít to i kousek dál směr do centra.

Naposledy upravil: kykloop (13. 12. 2015 21:35:08)

Arrma Kraton 6S; Turnigy Reaktor 250W; (dříve HPI Savage Flux HP, TRX Stampede VXL)