1

Téma: kamínky v obalu baterie

včera jsem poprvé prohnal nového mazlíka traxxas-stampede 4x4 po zahradě... Při čištění jsem zjistil ze v originální betrii nim ktera je k autu dodávána chrastí kamínky...

otazka je jestli to nevadí aby třeba časem ne poškodili obal článku nebo mam raději rozriznout obal tedy tu fólií kamínky vyspat a pote zase zalepit.. ale čim zalepit aby to něco vydrželo.

diky

Traxxas Stampede 4x4 vxl - zatím bez úprav a jen s origo baterkou.

2

Re: kamínky v obalu baterie

ahoj. mam stejný problém sem zvedavej co kdo poradí smile

3

Re: kamínky v obalu baterie

V každém případě je bezpečnější se kamínků zbavit !
Jen opatrně při řezání !

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

4

Re: kamínky v obalu baterie

a cim to pak zalepit? mam tu cernou panzer pasku / neco jako je stribrna ale tahle je pevnější... nebo to dat do nejaky smrstovaci buzirky i kdyz v tomhle rozmeru asi nesezenu sad

Traxxas Stampede 4x4 vxl - zatím bez úprav a jen s origo baterkou.

5

Re: kamínky v obalu baterie

Zabal to zas do toho samého a přelep páskou.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

6

Re: kamínky v obalu baterie

ok zkusím šlo mi o to aby to pak zůstalo vodotěsný...

Traxxas Stampede 4x4 vxl - zatím bez úprav a jen s origo baterkou.

7

Re: kamínky v obalu baterie

No jo , tak to sis měl koupit ponorku .... lol
Ti mladí jsou všichni stejní .... lol

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

8

Re: kamínky v obalu baterie

Když jsem vybíral auto tak jsem chtěl aby to bylo vodě odolný.... ale zjišťují ze to není vůbec to nejdůležitější.. zatím jezdím jen na zahradě a stampik dostává zabrat bláto a tráva je všude... to čištění ve vaně je trochu opruz... ale ta sranda za to stoji

Traxxas Stampede 4x4 vxl - zatím bez úprav a jen s origo baterkou.