1,501

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Nejradsi bych odstranil te kovove tycky tak centak a spajel urvane konce .. Ale jak odrezat tu tycku bez poruseni dratu... Tak to nevim :-D

Traxxas E-Revo VXL                                                                                                                        Hobby jezdec smile

1,502

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Tohle vidim poprvy.Ta kovova tycka tam nema byt.antena ma prochazet plastovou trubickou,bovdenem.Sundej kryt a vyfot prijimac tak aby bylo videt misto kde ma byt antena pripojena,pripajena

Naposledy upravil: dagx (23. 01. 2017 20:34:59)

1,503

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

http://i.ebayimg.com/00/s/NDMwWDYwMA==/ … SG/$_1.JPG ... Je to normalni, potom z te trubicky vede kabel cca 3-4cm ..... Ta buzirka tam samozrejme je co rikas :-) .. To uz mam po sundani .... :-)

Traxxas E-Revo VXL                                                                                                                        Hobby jezdec smile

1,504

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Tak jestli to spravne chapu ulomil se jen konec anteny.Melo by stacit ji zastrihnout,odizolovat stineni 3cm a provliknout tak jak ma byt.zkraceni o ten kousek by nemelo mit vliv.

1,505

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Jojo zitra to zkusim ... Jen si myslim, ze ten kabel je v te kovove trubicce nejak prilepeny.. No uvidime :-) :-)  ... Dam vědět.

Traxxas E-Revo VXL                                                                                                                        Hobby jezdec smile

1,506

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Oholený stínění by mělo být 2.5 cm

Latrax Teton
bejvávalo E-Revo, E-Maxx

1,507

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Ano ty 3 cm jsem plácnul od boku,dá se to dohledat.Stále si ale myslím že si nerozumíme.Bužírka nahoře ,ta černá OK.Ale mě šlo o trubičku kterou prochází antena ven z krytu přijimače.Ty tam máš nějaký kovový imbus nebo co to je a antena tedy jde po ní zvenku? Má tam být dutá trubička(original myslím modrá) a antena jde vnitřkem.Oholený kus bez stínění je ohnut a překryt tou černou bužírkou.Anténa je k té kovové tyčce přilepená?Sundej kryt přijimače a bude to jasnější.Tohle vypadá že tam někdo dal co měl právě po ruce.Lze použít např. dutou tyčku z lízátka.





http://img9.rajce.idnes.cz/d0902/8/8377/8377210_9026787c4d003a3d1dac460e9ff799e1/images/revo.jpg?ver=0

1,508

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Ahoj,tak sem to vyresil ... smile .. uz to ma dosah do nevidim ... Ano,je to jak rikas, je tam kovova trubicka, zrejme to tak maji TQi,nevim jakou verzi mas ty ... Ta modra buzirka tam samozrejme je, ta je prave prevlekla pres tu kovovou smile ... No vyresil sem to tak,ze sem musel te kovove cca pulku odstipnout (jinak nesel vydelat kabel) ... odstranil sem potah + stineni, nechal cca ty 3 cm trcet a je to ok smile ..... Dikec .. Ted mozu letat o 100-6 smile

Traxxas E-Revo VXL                                                                                                                        Hobby jezdec smile

1,509

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Tak sem si znovu procetl nejake stranky zpet a vidim,ze casto jste meli problem s diferakama ... No ja s revikem letal 2 roky,nerekl bych,ze bych ho setril, ale s differakam problem nemam, mel sem ted totalku,musel jsme vse peskladat na nove sasi, menil jsem i predi diff skrin,ta byla roztrhla narazem .... no a diffy jak predni tak zadni v pohode,temer zadne opotrebeni....

napada me,jestli to nemuze byt tim,ze jsem hned do noveho revika dal stredovy diff ? ... Ze by to tim padem predni a zadni diff tak setrilo ? Nebo jeste by to mohlo byt tim rychlým pastorkem co se priklada k revu ? Ten jsem tam nedaval,ale ted sem si ho tam dal pri te prestavbe ..... Tak ted trosku premyslim,jestli tam nedat zpet ten origo pomalejsi z vyroby,jestli to treba neodrovnava ty diffy on ....

Jak jste na tom ? Mate tam stredový diff nebo ten vysokorychlostni pastorek ? smile

Jezdim 2S .. Treba to taky odrovnavaji 3S baterky

Totalka pul roku zpet
http://www.jpeg.cz/images/2017/01/25/GYvM6.jpg

Naposledy upravil: devmixil (25. 01. 2017 10:12:05)

Traxxas E-Revo VXL                                                                                                                        Hobby jezdec smile

1,510

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Zdar,
mám dotaz, dostanu tuhle baterku do REVA - ZIPPY Flightmax 1600mAh 3S1P 20C??

Když rozměr kastlíku 102mm a u baterky udává výrobce rozměr 104mm.

Nebo poraďte jakou největší kapacitu tam dostanu.

Díky

1,511

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Asi bys ji tam i nacpal ale problém bude vyndat ji po ježdění ven.Jezdím jen 2S a ty moje mají délku,šířku i výšku o nějaký mm menší.Pokud to nebudeš jen šimrat ale budeš závodit s kamarády jako já,baterky jsou po doježdění nafouklé a je problém je vyndat.Možná že 3S budou na tom s nafukováním trochu líp,nevím.Nesnažil bych se vyplnit prostor kasliku nadoraz s maximální kapacitou.Raději víc kusů menších.Nemá cenu to moc řešit.Mám např. 6let starou 1300mah a stále žije a naopak.

1,512

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Jezdim na 3S BlackMagic 1400mAh, jsou celkem drahý na Hobbykingu mají ty ZIPPY FLIGHTMAX za cenu kolem 300Kč/ks.

Zvedá se revo při použití 2S na zadní?

1,513

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Při použití převodu 28/50 se zvedalo.V začátcích jsem se snažil o max výkon.Později jsem došel k tomu,že krom toho efektu,to má dost negativ.Možná jsem byl ještě nevyježděný.Postupem času jsem došel k závěru že ten výkon není kde smysluplně využít a zůstal u převodu 23/55.Vypadá to jako velký rozdíl ale na výkonu to moc znát neni.Je to asi těsně pod hranicí kdy to z místa na plný plyn na zadní nejde(na hliněné dráze).Od té doby je revo ale bezůdržbový model.Už žádné trhání převodů v diferenciálu.Řekl bych že výkon teď mám pod kontrolou.Ovládání stability při skákání během závodění je znát.Odezva na povely plynové páčky je citlivější a rychlejší.Ale to je individuální.Každý má jiné požadavky a jiný styl jízdy.

1,514

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Ok, díky za radu:)

Teď tu mám jiný problém, po výměně orig.serva za servo savox SW-0250, mi praská páka řízení (za 2 jízdy už 2x).
Mám koupit hliníkovou páku řízení nebo, je problém v něčem jiném?

Díky za rady

1,515

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

To je divné, origo díl mi držel dlouho a bez problémů. Nemáš moc velký rozsah serva a neběhá tak "za roh"?

1,516

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Jak se šteluje rozsah serva? Přes vysílačku?

1,517

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Ano, přes vysílačku. Třeba tady, strana 4 - Steering - End Points.

1,518

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Čau.Mam ten samej problem co krakonos

1,519

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Jejda 3x,omlouvam se

Naposledy upravil: Drift (02. 02. 2017 21:05:28)

1,520

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Tak s tím laděním přes vysílačku jsem totálně v p...
Šlo by to přes Bluetooth modul?

1,521

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Včera mi při ježdění začala blikat vysilacka, zelené světlo, regulator na aute i prijimac sviti zelene,myslel jsem,ze je problem v baterkach ve vysilacce, dal sem nove,ale problem pretrvava. Auto nejede na plny vykon, brzdi zataci akceleruje vse ok,ale ne plnym vykonem, rekl bych tak na 60% ... na vysilacce mam 50/50 defaultne ... Kde může být problém ? smile Nějaky tip ? ... Nemáte český manual k nastavení vysílačky popř i k autku ? Díky

Traxxas E-Revo VXL                                                                                                                        Hobby jezdec smile

1,522

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Zdar,

odešel mi orig.regulátor, je lepší sehnat originál nebo zvolit alternativu a jakou?

1,523

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Nevím co je lepší ale někdo někde doporučoval do malýho reva tohle:
https://hobbyking.com/en_us/turnigy-bru … tore=en_us
Original je celkem drahej,tohle vyjde levněji.Zkušenosti nemám.Jen jsem si odkaz uložil abych ho případně nehledal.

1,524

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Nevydržím být dlouho bez nějaké činnosti tak jsem si vyrobil i na malé revo mojí oblíbenou kastli.Zatím není vyzkoušená v praxi.Jezdíme dost divoce a karoserie vepředu a vzadu proti originální přesahuje,tak uvidím po pár jízdách smile
http://img9.rajce.idnes.cz/d0902/8/8377/8377210_9026787c4d003a3d1dac460e9ff799e1/images/IMG_20170319_130600.jpg?ver=0

1,525

Re: TRAXXAS E-Revo VXL nova diskuze

Zdravím, na malom e reve sa mi na stock serve  vylamali zuby tak som kúpil coronu cs238mg ako je doporučená na prvej strane a chcem sa spýtať či tu coronu treba aj nejak nastaviť po nahodeni,lebo mne blbne,začne sama bzucat a vytáča kolesá do jednej strany bez toho že držím rádio,viete mi poradiť kde je chyba?rádio a prijmac Tq.

ďakujem