1

Téma: Reely Carbon Fighter

Zdravím,  než začnete psát,  že je zde hodně témat tímto se zabývajících tak jich tu moc není nebo neodpověděly na mé otázky a některé jsou i bez odpovědi. Tak a teď k tomu co mě zajímá můžete mi konkrétně napsat co si o něm myslíte a ještě radši budu když napíšou majitelé ať současní nebo minulý, je mi 16 a teď jsem si koupil Carbon fighter za 8000kč a chi vědět co se nejvíc s*re a jak dlouho vydrží motor (vím že hlavně stylem jízdy a mým chováním k autu)  alespoň přibližně.Toto auto beru jako začátek s Naturaly. Předtím jsem měl a pořád mám reely Detonator nitro 1:10 všichni ho jen hanily že je nekvalitní a byl a jsem s ním spokojen:) Zatím ke mě ještě míří poštou z Teplic tak pak napíšu co se poser* jako první:lol:

Carbon fighter pro 4WD, Modelcraft GT3.2

2

Re: Reely Carbon Fighter

Na tvoje otázky neodpovím, ale vítám tě mezi nás, co jezdíme naturály. Kluci nedavno na trati o carbonu hovořili a jediné co se jim nelíbilo byly tlumiče a kola. Někdy zajeď s námi pojezdit do Kovářova či Příbrami a myslím, že dostaneš hodně rad od kluků z Příbrami, co carbony měli.

Slabý výkon motoru doháním riskatní jízdou.
Byl SAVAGE X 4,6 BIG BLOCK, BAJA FG 2WD, HORMANN TK09,  je Elcon cleon MMX XL,  AXIAL WRAITH v tuningu a hračky buggy reely blue tanga, vrtulník WL Toys 911
http://jantar60.rajce.idnes.cz/

3

Re: Reely Carbon Fighter

Čau , jsem z Tábora , tak můžem někdy pokecat nebo pojezdit. Jezdíš sám nebo máš ještě nějakého kamaráda s modelem ? V sobotu jedem pojezdit do Příbrami , tak jestli chceš jet s námi pokoukat a pokecat , tak do auta by ses vešel.  wink
Kluci co tam budou Carbona měli.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

4

Re: Reely Carbon Fighter

Zdravím,  jezdím sám bohužel teď v sobotu nemůžu:( ale někdy se rád přidám:)

Carbon fighter pro 4WD, Modelcraft GT3.2

5

Re: Reely Carbon Fighter

Zdravím,  tak včera jsem jezdil poprvé s carbonem a naprostá spokojenost asi je to také tím že jsem s jiným naturálem nejel

Carbon fighter pro 4WD, Modelcraft GT3.2

6

Re: Reely Carbon Fighter

Jo a ještě něco když nemám olej plnou syntetiku ale motor šlape výborně ani svíce není jako uhel ale krásně čistá tak můžu olej používat ne co myslíte?  Jinak značka oleje je oleo mac pro vysokootáčkové 2T

Carbon fighter pro 4WD, Modelcraft GT3.2

7

Re: Reely Carbon Fighter

No ...... kvalitu oleje opravdu nepoznáš podle toho jak auto jede , nebo jak čistá je svíčka , ale oleo mac asi nebude mít špatný olej. Auto je nové nebo bazar ?

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

8

Re: Reely Carbon Fighter

Bazar,  odjeto asi 10l

Carbon fighter pro 4WD, Modelcraft GT3.2

9

Re: Reely Carbon Fighter

Zdravím.  Tak mám velký problém s carbonem dneska jsem to napálil do plotu ale nic se neulomilo prostě přijdu k autu nastartuju dám na plechovku brnknu na plyn vše normální pak od auta ustoupím cca 2 metry s autem to dojedu pak odstoupím 4 metry pak se auto zblázní a s plným plynem jede do hajzlu jediný co pomůže je doběhnutí a vypnutí motoru poslední dobou to dělá často už si nevím rady myslíte že to může dělat svíčka?

Carbon fighter pro 4WD, Modelcraft GT3.2

10

Re: Reely Carbon Fighter

Jezdím taky ale za barákem na zahradě kde jsem obklopený baráky nemůže to být i rušení ?

Carbon fighter pro 4WD, Modelcraft GT3.2

11

Re: Reely Carbon Fighter

Ne , bude to RC soupravou ! Jakou používáš , máš nabitý baterky ?

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

12

Re: Reely Carbon Fighter

Baterku mám novou ještě jsem jí nenabil souprava je modelcraft MC sport FM 40mhz myslíte že to dělá souprava?

Carbon fighter pro 4WD, Modelcraft GT3.2

13

Re: Reely Carbon Fighter

Aha , takže začni tím že si nabíješ aku v autě a zkontroluješ baterky v ovladači !
Motor si sám přidat plyn opravdu neumí !

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

14

Re: Reely Carbon Fighter

Pokud se nemýlím první nabíjení je na 24 hodin že. Ještě se chci zeptat je poznat zvýšení výkonu s iridiovou svíčkou když nemám Tuningový výfuk?

Carbon fighter pro 4WD, Modelcraft GT3.2

15

Re: Reely Carbon Fighter

Co je to za aku a jakou máš nabíječku ? Žádná svíčka ti nezvedne výkon. Carbony maji laděný výfuky v originále.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

16

Re: Reely Carbon Fighter

Baterka je Conrad energy 5článek 6V 2400mAH NIMH a do začátku levnou nabíječku voltcraft 120mA

Carbon fighter pro 4WD, Modelcraft GT3.2

17

Re: Reely Carbon Fighter

Tak touhle nabíječkou to ani jinak nenabiješ. Kup si brzo modelářskou nabíječku , tahle ti zničí aku.
Co máš za Carbona ?

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

18

Re: Reely Carbon Fighter

Už jsem to dal nabíjet myslíš že to nenabiju?Tuhle nabíječku mám jen do začátku s naturalama Carbon je můj první Natural.Auto je Carbon fighter 1 je tam psáno 30ccm ale je to jen 26ccm čtyřšroub 4WD

Carbon fighter pro 4WD, Modelcraft GT3.2

19

Re: Reely Carbon Fighter

Aha tak jednička asi laďák neměla. Ale jo nabiješ to.

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

20

Re: Reely Carbon Fighter

Tak jo díky kdybych něco potřeboval tak napíšu

Carbon fighter pro 4WD, Modelcraft GT3.2

21

Re: Reely Carbon Fighter

Zdravím lidi vyřešil jsem diferenciál u carbon fighter 3 už mám vyjeto cca 3 litry benzínu a pořád jezdím :-) kdyby měl někdo zájem dejte vědět :-)

22

Re: Reely Carbon Fighter

Ahoj. To by mě zajímalo co jsi vyřešil, já mám za to že ty nový diferáky v CF3 jou lepší než ty původní v CF1, já mám CF1 4x4 a vyjeto ca 40l a diff jsem měnil jen jednou po skoku, holt karbon není na skákání. Tak by mě to docela zajíalo co maj ty nový diferáky za problém.

23

Re: Reely Carbon Fighter

Tak včera jsem auto prohnal po zahradě.Skvělý poježdění až na konec. Vzal jsem to naposled na zahradu párkrát brnknu do plynu objedu strom namířím auto na mě a najednou auto plněj aniž bych něco dělal(jezdil jsem cca 15minut). Chytil jsem ho a vypnul motor. Chci vědět čím to bylo že prostě dá auto nepředvídatelně plnej plyn:(. Možná to bude mnou protože jsem debil:| a po další jedné kratší jízdě nenabil baterku a mezi jízdami byla přestávka cca 14dní. Může to být tím? Dneska jsem na auto dal kill switch na 3 kanál zajímá mě jestli bude fungovat i při nízkým napětím baterie. Soupravu mám novou od Vánoc takže tou si myslím že to není- Modelcraft GT3.2 2.4GHz se zabudovaným fail safe a o to víc mě zajímá proč fail safe nezareagoval stažením serva.A nebo může být špatným servem plynu?Můžete mi prosím poradit?:/

Carbon fighter pro 4WD, Modelcraft GT3.2

24

Re: Reely Carbon Fighter

Ahoj vyskoušej jestli fail safe pracuje spřávně.Prostě zapni vysílačku potom zapni auto a zase vypni vysílačku.Auto je pořád zapnutý a koukni jak reagovalo servo jestli směr brzda nebo plyn.

25

Re: Reely Carbon Fighter

Udělal jsem to a servo nereagovalo nijak. Už jsem z toho zoufalej, jak jsem si mohl myslet že carbon fithter bude dobrý auto do začátku. Už začínám přemýšlet o prodeji a koupi Hpi nebo FG.

Carbon fighter pro 4WD, Modelcraft GT3.2