1

Téma: Buggy dráha v kladně

Jsem z kladna a chci o víkendy jezdit na trasu. Je poblíž kladna nějaká? Také jsem přemýšlel, že bych nějakou udělal, všude čtu, jak někdo někde zase zhotovil trasu a chodí tam jezdit s kamosema, kdyz ma cas a chce si zablbnout. Vůbec nevím, co to obnáší, kromě toho, že ji musím udržovat... Jestli někdo tu trasu má, a má zkušenosti okolo, poprosil bych je do sz. Ale nevím, zatím, kolik lidí v kladně jezdí offroad, a jestli by to mělo ohlas, každopádně, jestli bydlíte poblíž a měli by jste zájem o offroad trasu, tak mi písněte do sz... Zatím mám jen tu myšlenku v hlavě, ale kdyby se dalo pár lidí dohromady, tak myslím, že by jsme něco vymysleli... díky

2

Re: Buggy dráha v kladně

Ahoj, dráha na Kladně pro offroady není, jedině v Libušíně pro placky na asfalt. Až dodělám LST, není problém někam vyrazit a něco zkusit vytvořit.

Losi LST/Muggy Brushless
Jeep Cherokee XJ 99'
Sand Rail 4 Seater Buggy

3

Re: Buggy dráha v kladně

Urcite by se dalo... stavba drahy vyjde vesmes na par supu.... Mas ale vymysleny misto, kde by se dalo neco vytvorit??? A budem potrebovat nejaky povoleni od nekoho, kdo vlastni ten pozemek ne????

4

Re: Buggy dráha v kladně

Dráha není jen tak.. Spíš by bylo lepší udělat si nějaký skoky a vzít to někam na plácek..

Losi LST/Muggy Brushless
Jeep Cherokee XJ 99'
Sand Rail 4 Seater Buggy

5

Re: Buggy dráha v kladně

No budem muset neco vymyslet, jinak se tu ukopem nudou...:D... kam jezdis na trasu?

6

Re: Buggy dráha v kladně

zatím za barák na pole nebo na Čabárnu.. Odkud jsi přesně? Já ze švermova..

Losi LST/Muggy Brushless
Jeep Cherokee XJ 99'
Sand Rail 4 Seater Buggy

7

Re: Buggy dráha v kladně

Jsem z okrsku 0... je to pobli ruzovyho pole... je fakt, ze za barakem by se dalo neco udelat...

8

Re: Buggy dráha v kladně

Ahoj tak co to Kladno, chci koupit model, ale vůbec nevím kde se tady poblíž dá jezdit?

9

Re: Buggy dráha v kladně

Ahoj. Na Kladně žádná dráha není. Nejbižší je e Mšených lázních a v Radotíně, ale ta je hlavně pro 1/8. Je to tady bída a proto se už těším na zimní seriál Lestru a Profimodelu. Teda taky záleží, jaké měřítko máš na mysli. S poježděním na Kladně je to tak, že asi postavím drifta a ještě expedici, abych mohl zablbnout za barákem na parkovišti a nebo v lese a nemusel jezdit do Prahy a nebo lázní

10

Re: Buggy dráha v kladně

A v rakovníku.

Latrax Teton
bejvávalo E-Revo, E-Maxx

11

Re: Buggy dráha v kladně

Tak v Rakovníku pokud jsem byl dobře informovaný je snad převážně na 1:5

12

Re: Buggy dráha v kladně

Nějaká změna za těch 10let? Chodíte někdo z okolí někam jezdit? Případně v Praze. Mám expe a truggy…