1

Téma: monster nebo trugy?

dobrý den, jsem prvně tady na fóru, chci si pořídit svoje první auto. Tady je moje úvaha: monster nebo trugy, celková pořiz. cena do 10tis., benzin. Jezdit budu pro zábavu spíš v terénu nebo horší silnici. Rád bych znal názor na značku tamiya co se týká výkonu a spolehlivosti. Díky

2

Re: monster nebo trugy?

Ahoj...jestli uvažuješ o měřítku 1/8 tak na nové nářadí máš málo peněz pro začátek.Pořizovačky jsou trochu jinde...pročítej se forem a o monster a truggy  je to ho tuny.A zvláště doporučuji návštěvu nějakých webovek profláklého prodejce aby jsi se mohl zorientovat v cenách a utříbit tak výběr modelu a jeho měřítko wink Jinak vítej v autíčkaření wink

3

Re: monster nebo trugy?

Měřítko 1:10

4

Re: monster nebo trugy?

tak jako tak ti 1é tisíc na 1:10 i s nářadím palivem atd, nestačí... možná tak na nitrozillu která má životnost ježdění tak den ostatně jako všechny auta z rcmonster big_smile

5

Re: monster nebo trugy?

za 10 tisic nakoupis treba Lightinga a s nutnym prislusenstvim, ale v zahranici pres e shopy.

6

Re: monster nebo trugy?

Ano je to tak....i těch 10tis je prostě málo...to je mi líto.Být tebou tak prostě přitlačím na pilu aby si nebyl až tak omezen pěnězi a tím pádem i výběrem modelu..mohlo by se stát že díky tomu kupíš laciněší model a pak místo ježdění se bude věnovat hledání dílů nebo samodoma výrobě.

7

Re: monster nebo trugy?

nebo jak pise belmondo zkus americkou burzu, a prodejci domluv at to posle jako gift s hodnotou 50 doláčů... projdeš bez DPH i cla.... tam nakoupis fakt levne.

8

Re: monster nebo trugy?

A nebo mužeš se podívat i po Kyosho. Sám mám jedno a na poježdění stačí. Je rozumný pro poježděníé jak chceš ty a náhradní díly se daj taky splašit a to je vše žádněj tuning ani extra vylepšení. Ale po nějaký době tě to omrzí a budeš chtít vetší . wink  wink