1

Téma: RC Offroad Klub Kolín

Ahoj.

Rád bych pozval lidi z okolí Kolína na poježdění, je to opravdu spíš tréninková trať, než něco závodního, původně desetiny, teďka díky povrchu spíš osminy, nebo cokoliv offroad nad 450mm:) Máme to na odlehlejším místě, kdy nám ukradli komplet ploty, bránu a navíc tam jsou tatínkové v korejskejch nebo jetejch SUV s malejma kroskama, kterejm se zdá, že ta trať je pro jejich zmrdy nejideálnější na blbnutý, ale to jsem se nechal trochu unést:D

Každopádně, jsme 3 ( buggy a truggy 1:8 a Savik ) a dáváme dokupy infos o lidech z Kolína, co taky jezdí. Byl bych rád, kdyby se někdo ozval... prsotě jen tak, pojezdit, pokecat, vyměnit si zkušenosti, max. porovnat trať, takže o žádný brigády nebo poplatky nejde a nepůjde.... pokud se nedohodneme na oficiálním klubu, ptž máme pro něj prostory i nadšení, ale ve třech se to dělat nedá:) Ale to není podmínkou.

Budu rád, když se někdo ozvete odpovědí nebo SZ.

Jelass:testpo:

2

Re: RC Offroad Klub Kolín

Ahoj, možná jsme se tam potkaly, jestli jsi to ty, akorát tam někdo testoval buggy. Párkrát jsme tam byli s kamarádem, už před nějakou dobou nás tam pozval Karlos. Jsme z českýho Brodu a klidně přiložíme i ruku k dílu aby jsme pomohli trať porovnat!

Team Durango DESC410 V2 PRO a DJI Phantom F302
Quadcopter, České Silnice, youtube

3

Re: RC Offroad Klub Kolín

Ahoj, díky za odpověď, napiš na mejl jelass@email.cz

To byl kolega s buggynou a říkal, že jste si vyměnili mejl, tak jsem někomu od Vás psal, říkal, že jste tam byli 3, ale neodepsali jste, ale dobře, že jsme se potkali aspoň takhle:)

4

Re: RC Offroad Klub Kolín

Jojo, to jsem byl já. Omlouvám se že jsem neodepsal. Vim že jsem to četl ale pak sem to zašantročil a už jsem si na to nevzpomněl. jj byly jsme 3 ale jezdíme jen 2 třetí byl můj bratr a ten měl pučený moje auto.

Team Durango DESC410 V2 PRO a DJI Phantom F302
Quadcopter, České Silnice, youtube

5

Re: RC Offroad Klub Kolín

v pohodě, jsem rád, že jsme se tady potkali. Napiš na mejl:)

6

Re: RC Offroad Klub Kolín

Takže zítra tj. 12.10.11 kolem půl 4 budem v kolíně na dráze. Kdo můžete, dostavte se! Je to tady:

http://mapy.cz/#x=15.239439&y=50.03 … Dn&u=m

Team Durango DESC410 V2 PRO a DJI Phantom F302
Quadcopter, České Silnice, youtube

7

Re: RC Offroad Klub Kolín

Teďka tady poprchává, ale trať je zatím dobře suchá, nejsou tam kaluže a nebude prášit.

8

Re: RC Offroad Klub Kolín

Tak včera super poježdění! Škoda jen že kluky zradila technika! TAdy je pár fotek, Kvalita nic moc, fotil to mladší brácha a světelné podmínky nic moc a pomalá uzávěrka na foťáku. big_smile

http://degisek.rajce.idnes.cz/Kolin_12.10.11

Team Durango DESC410 V2 PRO a DJI Phantom F302
Quadcopter, České Silnice, youtube

9

Re: RC Offroad Klub Kolín

Hoj, pozvánka stále platí a trať je sjízdná v pohodě, budou probíhat úpravy povrchu. Jde nám hlavně o rozšíření autíčkovýho modelářství na Kolínsku, tak ikdyby jste tad někdo měl třeba kamaráda či známýho ,dejte vědět:-)

10

Re: RC Offroad Klub Kolín

No mozna bychom se za Vama prijeli o vikendu. Jakej den Vas tam par bude? Snad bychom dorazili ve trech(Truggy, Buggy, Monster)

**XRAY XB9 Brushless**                                                         **Xray XSCT-projekt ve vystavbe**
Bylo:HB-D8Te E-Revo, Serpent S811 brushless, Xray 808e, Losi 8ight Te 1.0,  Schumacher CAT SX, HPI E-Firestorm FLUX.

11

Re: RC Offroad Klub Kolín

NO já mohu spíše v týdnu.

Team Durango DESC410 V2 PRO a DJI Phantom F302
Quadcopter, České Silnice, youtube

12

Re: RC Offroad Klub Kolín

tak to je spatny....leda ze by tam byly svetla hmm

**XRAY XB9 Brushless**                                                         **Xray XSCT-projekt ve vystavbe**
Bylo:HB-D8Te E-Revo, Serpent S811 brushless, Xray 808e, Losi 8ight Te 1.0,  Schumacher CAT SX, HPI E-Firestorm FLUX.

13

Re: RC Offroad Klub Kolín

Jak to tam vypadá teďka aktuálně, tak buggy s tím bude asi mít co dělat, musíme to srovnat, ale truggy a monster určitě v klídku. Nevím, jeslti dorazí degi, to je buggy a truggy a já má na reklamaci motor, takže já jsem out, ale jinak monster a buggy by asi mohli v sobotu.

Světla nejsou, není díky spoluobčanům ani plot.... No ostatně na fotkách je dobře vidět stav.

14

Re: RC Offroad Klub Kolín

No tenhle víkend jsem rozhodně v práci a ten další nevím jestli není už nějaký program ale ty víkendy jsou pro mě na prd. Ikdyž teď ke konci roku je to na prd pořád.

Team Durango DESC410 V2 PRO a DJI Phantom F302
Quadcopter, České Silnice, youtube

15

Re: RC Offroad Klub Kolín

Tak skutečnosti mi dovolili uvolnit se na jeden den, a zítra po 13. hodině budem v Kolíně. Buggy + Truggy

Team Durango DESC410 V2 PRO a DJI Phantom F302
Quadcopter, České Silnice, youtube

16

Re: RC Offroad Klub Kolín

přijedu se na Vás podívat, zatím jen podívat:-(

17

Re: RC Offroad Klub Kolín

Přijeď. Pokusim si vzpomenout na lopatu. big_smile

Team Durango DESC410 V2 PRO a DJI Phantom F302
Quadcopter, České Silnice, youtube

18

Re: RC Offroad Klub Kolín

tak já taky ,ale na jaře tomu budeme muset dát půlku dne už mám sehnanou i vibrační desku.

19

Re: RC Offroad Klub Kolín

oki. To je rozumné!

Team Durango DESC410 V2 PRO a DJI Phantom F302
Quadcopter, České Silnice, youtube

20

Re: RC Offroad Klub Kolín

ozvi se mi prosím, až sem pojedeš, bud počítat, že to bude kolem té jedné.

21

Re: RC Offroad Klub Kolín

Čau, tak slíbené fotky: http://www.uloz.to/10950272/auta-rar
A na rajčeti: http://degisek.rajce.idnes.cz/Pojezdeni … 9.11.2011/

Team Durango DESC410 V2 PRO a DJI Phantom F302
Quadcopter, České Silnice, youtube

22

Re: RC Offroad Klub Kolín

to Filip: hoj, tak jak víkend?

23

Re: RC Offroad Klub Kolín

No koukam na ty fotky a trosku me nadseni opustilo, je to k Vam docela kus. Co treba jet v sobotu do Uval?

**XRAY XB9 Brushless**                                                         **Xray XSCT-projekt ve vystavbe**
Bylo:HB-D8Te E-Revo, Serpent S811 brushless, Xray 808e, Losi 8ight Te 1.0,  Schumacher CAT SX, HPI E-Firestorm FLUX.

24

Re: RC Offroad Klub Kolín

Ja jsem furt nepojízdnej a za ostatní nemužu mluvit.

Jestli to máš daleko ( kolik? ) , tak se na to vybodni, možná by jsi byl sklamanej,jestli máš rád technický tratě a to že tahle je až až, tak by se Ti to líbilo ,ale jinak Tě sem nebudu tahat.

25

Re: RC Offroad Klub Kolín

No byl jsem o vikendu v lounech, to bylo super, i kdyz daleko. Ta Vase draha mi prijde podobna jako Uvalska s tim rozdilem, ze do Uval to mame 10km a k Vam 63km. Co mas s vozem? Mam toho spousty nahradniho.

**XRAY XB9 Brushless**                                                         **Xray XSCT-projekt ve vystavbe**
Bylo:HB-D8Te E-Revo, Serpent S811 brushless, Xray 808e, Losi 8ight Te 1.0,  Schumacher CAT SX, HPI E-Firestorm FLUX.