76

Re: leo-x monster truck

dobre to  máš sjetý ty ložiska tam kup zlepší se ti i doba jízdy. lol

77

Re: leo-x monster truck

Svého minimonstra mám už 2 roky a stále šlape super... Včera proběhla výměna motoru za Atomic ST-18 HT a naprostá spokojenost. Doporučuju. Zvládli jsme i čerstvý sníh  big_smile  A tak mě zajímá jestli ještě někdo vůbec s monstříkem jezdí? Podle data posledního příspěvku už asi moc ne...

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

78

Re: leo-x monster truck

Mimochodem se Leo-X zase prodává viz.: autanavysilacku

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

79

Re: leo-x monster truck

jr-models ho má v akci za 2300kč

80

Re: leo-x monster truck

Ano, dobrý tip!!! Sice je to verze s motorem 280, ale asi ho koupím na náhradní díly.

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

81

Re: leo-x monster truck

Svého minimonstra mám už 2 roky a stále šlape super... Včera proběhla výměna motoru za Atomic ST-18 HT a naprostá spokojenost. Doporučuju. Zvládli jsme i čerstvý sníh  big_smile  A tak mě zajímá jestli ještě někdo vůbec s monstříkem jezdí? Podle data posledního příspěvku už asi moc ne...


Já s ním taky stále jezdím! Co je to za motor ve srovnani s tim lepsim 370-tunning? Dik

82

Re: leo-x monster truck

ja jsem mel tohodle s 280kou a pak jsem tam dal 370tuning a jezdilo to celkem o dost rychleji

83

Re: leo-x monster truck

Já jsem tady někde ale četl že verze s 280 má slabší regulátor. Ta 300 snese 8A trvale 42A ve špičce. Jinak motor Atomic - počet závitů: 26
- otáčky: 35 000 / 7,2V
- průměr hřídele: 2mm
- 2 kuličková ložiska
- vyměnitelné uhlíky
Podle mě je sním model živější, jezdím ho s 10 zubovým pastorkem a ochotně se staví na zadní. Ale myslím že i 12 by bylo zajímavé. A každopádně má příjemnější zvuk, ta 370P hrozně řve. Akorát byl problem s velikostí, protože je dost dlouhý, takže jsem z něj uřízl kousek předního víka a dostal ho tam na doraz  :twisted:

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

84

Re: leo-x monster truck

Jak máte vyřešené baterky? Ten původní pack je dost na nic, rozpadá se.

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

85

Re: leo-x monster truck

já tam dal 3s li pol big_smile

86

Re: leo-x monster truck

Si děláš srandu? To musí vyhořet,ne??  8O  To tam máš ten původní regl? A jakej konkrétní model baterky, přemýšlím o 2S lipol. A jak ti to jezdí? To musí být divočina...

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

87

Re: leo-x monster truck

No to taky čumím ohledně tý lipolky, já ještě pořád jezdím na původní krabičku, sice mi tam jednou vznikl studeňák, ale kámoš přepájel a frčí to dál.

88

Re: leo-x monster truck

Jo a jaký tam máš motor k té 3S baterce a cutoff?

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

89

Re: leo-x monster truck

regl tam byl původní a motor 370,regl byl celkem v poho,ale motor jsem odvařil,tak jsem tam dal nějakýho speeda,pak jsem odvařil ten regl,tak jsem tam dal stříďák z číny,to bylo fičák,no to jsem po 2 baterkách na total obrousil převody big_smile  big_smile  big_smile takže nejezdí,už mi tam stejně chybí polovina dílů big_smile

90

Re: leo-x monster truck

Škoda, ale 2S by měla být v pohodě. Takže se pomalu pustím do přestavby. Jinak Leo-x na stříďák http://www.youtube.com/watch?v=_VH4Ef6WaJU ale přijde mi to spíš jako technická zajímavost, než auto na ježdění...  big_smile

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

91

Re: leo-x monster truck

hele ale takhle nějako mi to jezdilo,jen se to tak nestavělo na zadní-měl jsem tam pomalý rozběh,ale rychlostí to bylo nastejno,možná ještě rychlejší big_smile  přeci jen to byl stříďák s 4800ot/v myslim,a 3s li pol(tedy 11,1V),a to byl fofr 8O  big_smile  :!:  lol

92

Re: leo-x monster truck

A nezůstal ti v tom vraku nějaký pípák? Potřeboval bych něco levného na tu 2S. S lipolkama teď začínám uplně od nuly, takže trochu tápu... mám vybranou nabíječku i tu baterku, ale cutoff stále nic... není moc na výběr.

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

93

Re: leo-x monster truck

Jinak Leo-x na stříďák http://www.youtube.com/watch?v=_VH4Ef6WaJU ale přijde mi to spíš jako technická zajímavost, než auto na ježdění...  big_smile


Přesně tak, mě se taky pořád valí na střeše a to mám jen tu tuning. 370-ku motor.  lol

94

Re: leo-x monster truck

regl nemám,jen servo...mám někde myslim leteckej,ale to jsem měl i na stříďák,ale leteckej je nanic,navíc je to obyč,nemá ani brzdu :? bylo to ze setovýho letadla...

95

Re: leo-x monster truck

Regl mám, to je v pohodě, ale myslel jsem hlídač na vybití té lipolky...  jinak mám všechno připravené...

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

96

Re: leo-x monster truck

Jinak Leo-x na stříďák http://www.youtube.com/watch?v=_VH4Ef6WaJU ale přijde mi to spíš jako technická zajímavost, než auto na ježdění...  big_smile


Přesně tak, mě se taky pořád valí na střeše a to mám jen tu tuning. 370-ku motor.  lol


No stabilní auto to zrovna není  lol  PS: Ty tvoje webový stranky jsou zavirovaný  :evil:

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

97

Re: leo-x monster truck

Regl mám, to je v pohodě, ale myslel jsem hlídač na vybití té lipolky...  jinak mám všechno připravené...


to jsem neměl,nemám,nepoužíívám big_smile v žádnym autě lipolky nemám,za to v letadle každym,ale tam nic takovýho nepotřebuju 8)

98

Re: leo-x monster truck

Ok. já si nějak poradím...

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

99

Re: leo-x monster truck

S hlubokou lítostí v srdci Vám oznamuji, že dnes zesnul minimonstřík, patřící bratrovi. Jeho tělo odpočívá v pokoji na dně Hostivařské přehrady, po nevydařeném skoku. V naší partě zbyl poslední můj černý Leoušek. Kondolence a příspěvky na nové auto přijmu za zdrceného bratra  s vděkem...

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

100

Re: leo-x monster truck

To Dovi: vy jste řízci :lo:


Jinak dávat leoška do BL mi příde k ničemu jen vyhozené peníze,ty nápravy nejsou na rychlost.To jsis měl radši koupit MI nebo Sharka.