126

Re: leo-x monster truck

na suchac?to me vubec nenapadlo :idea:

127

Re: leo-x monster truck

Revo je na to vhodne, minimonstřík méně... ale určitě se to dá vymyslet

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

128

Re: leo-x monster truck

no budu laborovat az mi pride ted toho moc nevymylim big_smile  dofam ze v utery nebo ve stredu uz bude doma lol sou naky dobry baterky nejlepci na ktery to bude slapat dlouho?

129

Re: leo-x monster truck

Sakra tak jeste tejden musim vydrzet :cry: tak to je konec :evil:

130

Re: leo-x monster truck

Pokud myslíš tužkové, tak používám GP, nebo Sanyo.  Nekupoval bych co největší kapacitu, protože při velké zátěži mají tendenci rychle odejít do věčných lovišť a cena za 2700 a více je nesmyslná. Já jezdil GP 2500 a ty vydrží jezdit minimálně 45 minut, takže není důvod hledat větší kapacitu. Osobně bych se ale vykašlal na tu klec co k tomu prodavají, protože tam jsou velké proudové ztráty a sletoval tužkovky do acupacku, nebo ještě líp poskládal ho z 2/3 článků. Tam se dostaneš na 1600 mA, to je cca. 30 minut jízdy, ale proud je o něčem zcela jiném.

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

131

Re: leo-x monster truck

Ten akupak by byl lepsi mam nato rychlonabijecku,muzes mne poradit z jakych bat to tam pude a  bude nejlepsi?bych si to zatim dal nak dokupy nez dorazi mini. :idea:

132

Re: leo-x monster truck

Když to budeš dělat z tužkovek to musí mít tvar 3 tužky vedle sebe a nad nimi další 3 vedle sebe, kdyby jsi to dělal z 2/3 tak vydrž až to příjde, budeš je tam muset poskladat trochu jinak, aby se to vešlo a já používám http://autanavysilacku.cz/vyrobek-vtec_nimh_1_2v_1600_mah_2_3-id-2278

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

133

Re: leo-x monster truck

No asi bude lepsi pockat a pak neco tvorit.Jo jinak tam jak sem daval ten odkaz maj i tuning,ale zda se mi ze sou ty ceny naky vyší nekde sem treba ty tlumice za 7stovek atd tak o 3tinu min je to mozny?

134

Re: leo-x monster truck

Rozhodně si spájej pack z 2/3 baterek a nebo použij Lipolky. Rozdíl v tvrdosti článků proti tužkám je hodně velký.

135

Re: leo-x monster truck

No si myslim ze se to tam ale nevleze :? kdyz je to na 6tužek tak bych mel použít 6  2/3 kuli proudu ne? :?: a to se tam 100pro nevejde

136

Re: leo-x monster truck

Lipo nedávat, regulátor by to už nezvládl. Ty 2/3 se tam určitě vejdou, 4 na ležato a 2 na stojaka. Nebo v nejhorším vytáhneš jeden článek na drátkách bokem a dáš ho do prostoru u regulátoru, jako se to dělá u některých závodních 7článků.

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

137

Re: leo-x monster truck

No tak radsi pockam az to bude doma :?  jinak jak je to teda stim tuningem :?: mohli by ste mi poradit kde je to nejlevnejsi?ne zeby na to nebylo,ale zas natom nejsem nejlip smile

138

Re: leo-x monster truck

já už moc přehled o cenách nemám. Dal bych do toho  kuličková ložiska, olej. tlumiče, whelly bar a lepší motor....

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

139

Re: leo-x monster truck

No urco zacnu tema loziskama pak tlumice motor necham az nakonec stejne budu jezdit jen doma.naky prekazky a tak.jestli teda vubec nekdy dorazi :evil:

140

Re: leo-x monster truck

Jestli jsi to kupoval na autanavysilacku tak to chce hodně trpělivosti. Jsou to fakt borci!  lol

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

141

Re: leo-x monster truck

No pravě tam sem ho obednal a jeste musim prej pockat ze je teprv na ceste k nim :evil: .copak naky spatny zkusenosti snima?

142

Re: leo-x monster truck

Nemate někdo nejaky fotky?třeba tuning nebo jak ste vyřešily baterky atd?

143

Re: leo-x monster truck

Vysloveně špatnou zkušenost ne, ale všechno jim dlouho trvá. Fotky tuningu můžu nafotit.

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

144

Re: leo-x monster truck

Hmmm tak to si asi teda pockam noo roll co se da delat.jo ty futky by byly super.nasel sem obr kde byly jen 4clanky,neni to malo?

145

Re: leo-x monster truck

4 články jsou málo... to je divný... tady je jedno videjko z našeho loňského ježdění na ledu... http://www.youtube.com/watch?v=cHAY0vfnW_s

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

146

Re: leo-x monster truck

Pekny videjko,byly tam fakt 4bat.a mam takovej pocit ze to byl brushless motor.kdyz to najdu znova tak dam odkaz.jinak to mam stazeny v compu tak muzu poslat na mail.jo a jeste sem se nedockal :evil:

147

Re: leo-x monster truck

Možná to byli LIFE A123 baterky, ty mají vyšší napětí , takže by 4 stačili, dohromady tuším dávají 13,2V. Nebo pokud to byl stříďák tak možná záměrně použíli jen 4 NiMh aby to nebylo nesmyslně rychlé...

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

148

Re: leo-x monster truck

rc mini monster leo x    kdyz to takhle das na youtube a vyhledat  tak je to hned 1 vidko.a podle ty my fotky co mam tak si myslim ze to sou GP 2200 ale nejsem si jistej

149

Re: leo-x monster truck

Tak v tom případě je to záměrně nižší napětí, protože ten stříďák s tím stejně bude hezky cvičit... i na těch 4,8V

1:8 LRP S8 TXe                      1:8 Losi 8ight 2.0Te                     1:10 Duratrax Evader DT

150

Re: leo-x monster truck

Aha tak to jo :? budou prosimte naky ty fotky?at se muzu zatim pokochat?než mě pride? :DJo a ještě se chci zeptat na tom vidku to uz je po tuningu?