1,426

Re: HPI E-Savage

Tak jestli chceš Novaka tak dobrá volba je Havoc Pro SC, s 2S baterkou ti se Savíkem zacvičí neuvěřitelně.Blbý je pokud už máš doma 3S baterky.

Přátelé vracím se na můj původní nick Dovi

1,427

Re: HPI E-Savage

Případně druhá dobrá volba je GTB2.

Přátelé vracím se na můj původní nick Dovi

1,428

Re: HPI E-Savage

Diky, mam 2S baterky, zatim jezdim SS, ale kvuli vykonu a delsi vydrzi bych chtel dat str. motor. Bude to chtit taky zmenu pastorku ? Aby se to nehralo atd., ?

E-Savage, TL-01b, SCX10, TRF416WE, Losi XXX-T

1,429

Re: HPI E-Savage

Jinak bych přemýšlel i o jiných značká regulátorů. Psal jem ti Novaka kvůli bezproblemovemu fungování senzoru na motoru, ale i jiné značky dělejí tuhle specifikaci senzorů a s motory Novak fungují dobře. Spíš záleží na rozpočtu atd..

Přátelé vracím se na můj původní nick Dovi

1,430

Re: HPI E-Savage

Jasne,  samozrejme ze bych bral nejaky co nejlevnejsi. wink Ale jezdim uz 3roky, a vetsinou jsem na to doplatil, proto bych uvital neco v dobrem pomeru cena/kvalita(vykon) cool

E-Savage, TL-01b, SCX10, TRF416WE, Losi XXX-T

1,431

Re: HPI E-Savage

Bohužel jsi limitovanej těma 3,5 závitama, který moc reglů nezvládne. Ale další zajímavej je LRP SPX...

Přátelé vracím se na můj původní nick Dovi

1,432

Re: HPI E-Savage

Diky za dalsi tipy, mam 4.5 wink

E-Savage, TL-01b, SCX10, TRF416WE, Losi XXX-T

1,433

Re: HPI E-Savage

Trosku me prekvapuje, ze jezdis v savikovi jen 2S, nejezdis nahodou 2x 2S? No jestli mas 1/8 motor Novak HV 4,5z, tak ten jsem mel chvili v truggy. Jestli se nepletu, tak to budes potrebova regl, ktrerej umi alespon 4S a je senzorovej. Nemam to vyzkouseny, ale obavam se, ze na 2S ten motor bude dost chciplej. Jestli mas 1/10 motor, tak ten v savikovi pujde rychle do kopru.

**XRAY XB9 Brushless**                                                         **Xray XSCT-projekt ve vystavbe**
Bylo:HB-D8Te E-Revo, Serpent S811 brushless, Xray 808e, Losi 8ight Te 1.0,  Schumacher CAT SX, HPI E-Firestorm FLUX.

1,434

Re: HPI E-Savage

No předpokládám, že se bavíme o E-Savage 1:10, kterej je o třetinu menší než Savage Flux 1:8.  Jinak Novak už regly na víc než 2S nedělá. Koukni u nich na stránky jak jezdí 2S ve velkým Revu. Ale je fakt že nevím co to udělá v kombinaci se starším motorem.

Naposledy upravil: Dovi5 (18. 11. 2011 12:05:15)

Přátelé vracím se na můj původní nick Dovi

1,435

Re: HPI E-Savage

JJ ted jezdim 2x 2S, ale mam tam zatim stejnosmerny motory. Koupil jsem ted starsiho Novaka 4.5, tak k nemu shanim regulator. Prave by se mi libilo, kdyby to jezdilo na jednu baterku a pokud by 2S bylo malo tak bych si dalsi sadu koupil 4S. Zatim jsem vybral Robitronic Speedstar Brushless Speedo ten je na 4S.

E-Savage, TL-01b, SCX10, TRF416WE, Losi XXX-T

1,436

Re: HPI E-Savage

Prosim je mozne pripojit bat. 4S na seriovy regulator HPI GT twin. Vim ze je na 14.4V, ale baterie se pripojuji kazda zvlast. Chtel bych kabely z regulator k bateriim spojit dohromady jako ze 2plusy a 2minusy dohromady a pripojit ho na jednu baterku. Diky wink

Naposledy upravil: Jerseyd (03. 12. 2011 21:33:36)

E-Savage, TL-01b, SCX10, TRF416WE, Losi XXX-T

1,437

Re: HPI E-Savage

Prosim zkousel to nekdo ? nebo je to blbost ? Nerad bych si odpalil regulator, servo i prijimac. Myslim ze je servo a prijimac napajene prave jednou z dvojice baterek, jedna byva vic vybita neutral dekuju

E-Savage, TL-01b, SCX10, TRF416WE, Losi XXX-T

1,438

Re: HPI E-Savage

Zdar,
prosim mate nekdo vyzkousene jaky nejmensi pastorek na motoru je mozne pouzit, bez zasahu do drzaku motoru ? Diky wink

Naposledy upravil: Jerseyd (17. 01. 2012 21:46:48)

E-Savage, TL-01b, SCX10, TRF416WE, Losi XXX-T

1,439

Re: HPI E-Savage

Zdravim,
už hledám hrozně dlouho a nevím si rady. Potřebuju do E-savage nové motory. Původní GT550 14.4v se asi už nedělají (nejsou nikde skladem) a nejsem si jistý jakou alternativu v rozumné ceně použít. Poradíte? Děkuji

1,440

Re: HPI E-Savage

Tady máš origo motory  :  http://rchobbyracing.cz/NAHRADNI%20DILY … 20GT%20550

- -  Servis RC modelů :     Fotky    Videa    Blog    Zvuk    Tel:  608 249 147  - -

1,441

Re: HPI E-Savage

Diky! Podle čeho soudíš že je budou mít? Zatím mi to žádny eshop nedokázal potvrdit.

1,442

Re: HPI E-Savage

Zdravím na rcbazar je inzerát na Savage za 4600 kč. Myslíte že se to vyplatí ? A ještě má 27mhz vysílačku myslíte že je to problém nebo se to dá předělat na 2,4ghz ?

Inzerát:

http://www.rcbazar.cz/inzerce/hpi-e-sav … -10-14644/

Naposledy upravil: johny1 (02. 03. 2017 17:29:51)

1,443

Re: HPI E-Savage

Jestli se nepletu, tak už na něho nejsou moc díly, no a proto bych ho osobně nechal původnímu majiteli... 27mHz podle mě není zase takový průšvih. Pokud teda nebude mít někdo v okolí stejnou frekvenci... smile Sám jsem 27mHz (nepamatuju jestli AM, či FM) minimálně rok jezdil a neměl s tím problém.

Historie: Academy Road Runner II, Tamiya Dirt Thrasher, Carson E-Crasher, HPI Firestorm flux + HPI Blitz brushless.
Současnost: HPI Savage Flux, Thunder Tiger Phoenix/AT-10 (synův)

1,444

Re: HPI E-Savage

Ahoj, scháním díly na E-savíka, chci ho trochu oživit....
Nevíte kde/od koho bych je mohl sehnat za dobře??
Díky za všechny odpovědi v 2k18. wink

Naposledy upravil: vjota2 (28. 05. 2018 06:33:22)